MÖBLER / Bord / Sideboard 9941324
nr 994 1324
Sideboard
1900-talets början, Ek, längd: 100 cm, djup: 57 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:06:32
15/11 20:30:22
100 kr
16/11 19:53:51